Moje motto to: “COKOLWIEK CZYNICIE, Z SERCA CZYŃCIE JAK DLA PANA” (Kol 3,23)”.

Szycie odzieży pociągało mnie od dawna. Już jako mała dziewczynka szyłam moim lalkom ubranka. Moja babcia i mama były krawcami, więc maszyna do szycia nie była dla mnie niczym strasznym. Choć przyznaję, najpierw szyłam igłą i nitką ręcznie, potem maszyną. Moje lalki miały spodnie, bluzki, rajtuzy, sukienki, a nawet majtki. Później swoją pasję szycia doskonaliłam w szkole (ukończyłam Technikum Odzieżowe w Łodzi).

Moja pracownia krawiecka nosi nazwę: “IDEALNY STRÓJ”.

Ponieważ pracuję nad tym, by rzeczy, które nosimy były idealnie dopasowane lub uszyte do figury. Nikt nie czuje się dobrze, kiedy ma zbyt długie rękawy, za obszerny żakiet czy spódnice, spodnie są za długie i ciągną się do ziemi, a spódnica zbyt obszerna i nie trzyma się talii. Nasze stroje, kiedy są niedopasowane dodają nam niepotrzebnych kilogramów i sprawiają, że czujemy się niekomfortowo.

Decydując się na współpracę ze mną mogą mieć Państwo pewność, że spódnice, sukienki, żakiety, płaszcze będą dobrze dopasowane do figury. Zyskują Państwo wspaniały wygląd i świetne samopoczucie. Przy czym moja praca będzie wykonana profesjonalnie i na czas.